+48 507 622 155               kontakt@strefa-masazu.com

Dlaczego warto korzystać z masaży?

Można powiedzieć, ze masaż to leczenie dotykiem, które napełnia nasze ciało i duszę uczuciem radości, siły, spokoju, wyciszenia i harmonii. W masażu wykorzystuje się odpowiednie techniki, wiedzę i doświadczenie, które pozwalają osiągnąć oczekiwany efekt.

Dobry masażysta nie tylko rozluźnia mięśnie, likwiduje dolegliwości bólowe, ale również działa uspokajająco na nasz układ nerwowy, oddechowy, poprawia ukrwienie, pozwala organizmowi w pełni się zregenerować.

praca_przy_komputerzeW dzisiejszych czasach pracujemy bardzo intensywnie, borykamy się z wieloma obowiązkami, stresem, brakiem odpowiedniego snu, czy nieprawidłową dietą. To wszystko składa się na różne dolegliwości jak np. bóle głowy, ramion, kręgosłupa, ogólne przemęczenie i przeciążenie organizmu. Dzięki masażowi, który może przybrać formę częściową np. masaż twarzy, pleców, głowy lub całego ciała obejmujący: ręce, nogi, plecy, brzuch, głowę, twarz, możemy choć przez chwilę głęboko się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach życia codziennego.

 

Połączenie masażu z odpowiednią grą światła oraz aromaterapią i wspaniałą muzyką ukoi każdy nawet największy stres. Zachęcam więc wszystkich do korzystania z naszej szerokiej oferty masaży by POCZUĆ PRAWDZIWĄ MOC MASAŻU.