+48 507 622 155               kontakt@strefa-masazu.com

Work-Site Massage – Masaż w biurze

work-siteCzy masz wrażenie, że długie godziny spędzone w pracy, często przed komputerem, niekorzystnie wpływają na Twoje zdrowie?

Czy odczuwasz bóle głowy, kręgosłupa, zesztywnienie karku, drętwienie kończyn, problemy z koncentracją, ogólne zmęczenie fizyczne i psychiczne?

 Mamy na to idealny sposób – masaż w biurze (Work- Site), który pozwoli Ci w krótkim czasie rozluźnić się, odprężyć, zrelaksować  i przywróci Ci siły witalne.

 

Masaż dla pracowników biurowych

Z myślą o pracownikach, którzy prowadzą często siedzący tryb życia i nie zawsze mają możliwość zadbania o profilaktykę swojego kręgosłupa, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obejmującą Work Site (masaż w biurze).

W masażu tym wykorzystuje się techniki zawierające m.in. masaż klasyczny, stretching,  akupresurę dłoni oraz punkty spustowe, co pozwala na odpowiednie rozluźnienie mięśni, odprężenie i dotlenienie mózgu.


Co warto wiedzieć:                      

 • posiadamy własne profesjonale krzesło do masażu
 • dojeżdżamy do firm BEZPŁATNIE
 • masaż dostosowany jest dla każdego pracownika INDYWIDUALNIE
 • czas masażu wynosi ok 20 min – tyle, co krótka przerwa na kawę
 • masaż wykonuje się  ubraniu po to, by zapewnić prywatność w przestrzeni biurowej
 • masaż wykonujemy w pomieszczeniu wskazanym przez firmę
 • promujemy filozofię wellness
 • MASAŻE WYKONYWANE SĄ PRZEZ DYPLOMOWANĄ MASAŻYSTKĘ!!!


Rola masażu:

 • zmniejsza dolegliwości związane z długotrwałą pracą przy biurku: bóle głowy, kręgosłupa, nadgarstków, sztywność karku, barków, zmęczenie oczu
 • przynosi ulgę spiętym i przemęczonym w wyniku długotrwałego siedzenia przy biurku lub  komputerze mięśniom
 • poprawia koncentrację i samopoczucie pracowników
 • minimalizuje stres i zmęczenie pracowników
 • zwiększa zaufanie pracowników wobec pracodawcy
 • zwiększa wydajność i efektywność  pracy dzięki lepszemu samopoczuciu
 • troska o pracowników pomaga tworzyć pozytywny wizerunek firmy na rynku pracy, co  ułatwia pozyskanie nowych, utalentowanych osób
 • masaż ten wpisuje się w programy wellness, które zwiększają świadomość prozdrowotną i pozwalają na  utrzymanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą (work-life balance).

 

work-site-odprezenieUdowodniono, że dzięki takiemu masażowi, który trwa 15-20 mim (tyle, co krótka przerwa), pracownik czuje się odprężony, chętniej  udziela się w pracy i rzadziej popada w konflikty.

Do wykonania masażu nie potrzebujemy dużego pomieszczenia. Wykorzystujemy przenośne krzesło, które można ustawić w dowolnym miejscu. Wokół krzesła potrzebna jest przestrzeń dla masażysty, aby miał on swobodne dojście z każdej strony. Preferowane są zaciszne kąty w biurze, tam gdzie nie ma częstej komunikacji.

Zanim podejmiemy decyzję, czy możemy daną osobę pomasować, przeprowadzamy krótki wywiad zdrowotny  i prosimy o wypełnienie naszej ankiety. Wszystkie informacje, których Państwo nam udzielacie są oczywiście poufne. Zależy nam na Państwa zdrowiu.

Masaże wykonujemy na terenie Łodzi. Cena zależy od ilości wykonanych zabiegów. Minimalna ilość wykonanych masaży to 4, wystawiamy faktury. W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

 

Drogi pracodawco!

Dla firmy pracownik, który jest rozdrażniony, zestresowany i spięty a w dodatku  z  wieloma problemami zdrowotnymi to pracownik, który jest mniej wydajny. Ponadto pracownik taki popełnia częściej błędy, jest bardziej  znudzony i mniej chętny do pracy a w dodatku częściej korzysta ze zwolnień lekarskich. Częściej u takich pracowników występuje również tzw. „ wypalenie zawodowe.” Jeśli zależy Ci na Twoich pracownikach to pamiętaj, że dobry pracownik do zdrowy pracownik, który doceni to, co dla niego robisz.

Pozwól nam zadbać o Twoje zdrowie i zdrowie Twoich pracowników. Pomożemy Wam pokonać dolegliwości bólowe, przeciążenie i odzyskać zdrowie oraz dobre samopoczucie. Pozwól nam wywołać uśmiech na twarzach Twoich pracowników.

 

                                                                                       Z pozdrowieniami:

                                                                                          Strefa Masażu