+48 507 622 155               kontakt@strefa-masazu.com

NOWOŚĆ Masaż gorącymi muszlami

Masaż gorącymi muszlami z Filipin w sam raz na zimowe dni:)

Pozwól sobie na chwilę przyjemności, która przeniesie Cię  nad ciepłą, malowniczą plażę, gdzie woda ma kolor szmaragdowy a powietrze pachnie tropikalnymi owocami…

Jest to ciekawy pomysł ma mroźne wieczory, który na pewno rozgrzeje zmarznięte ciało.

Do masażu wykorzystuje się specjalne, naturalne  muszle, dobierane pod względem idealnej wielkości, kształtu i wytrzymałości. Są szlifowane tak, aby wydobyć ich naturalny połysk. Dzięki temu powierzchnia muszli jest nieskazitelnie gładka i delikatna.

Masaż ciepłymi muszlami to unikalny aromatyczny zabieg  łączący w sobie naturalne właściwości owoców morza oraz kojący dotyk ciepła. Jest to jeden z najnowszych trendów na rynku SPA, a STEEFA MASAŻU  w Łodzi  jest jednym z pierwszych obiektów, który oferuje Państwu ten wyjątkowy zabieg.

Muszle podczas masażu, wskutek wysokiej temperatury uwalniają jony wapnia, które natychmiast zostają przyswojone przez skórę i wspierają procesy odnowy  komórkowej. Wnikają one w skórę, regenerując  ją. Dzięki temu staje się ona gładsza i lepiej nawilżona.


Główne efekty zabiegu:

  • eliminacja zmęczenia psychicznego i fizycznego
  • nawilżenie, odżywienie i uelastycznienie skóry
  • usprawnienie krążenia krwi i limfy
  • rozluźnienie napiętych struktur mięśniowych

 

Dla kogo jest skierowany masaż?

Ten bardzo interesujący, ciekawy a zarazem obfitujący w zmysłowe doznania masaż polecany jest wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś całkowicie nowego i przy tym doskonale  zrelaksować się.